ایسنا/ فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: در سال حمایت از تولید ملی و با مشارکت سرمایه‌گذاران چینی لامپ LED در مشگین‌شهر تولید و روانه بازار مصرف می‌شود.
اکبر صمدی در جریان بازدید از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی مشکین‌شهر اظهار کرد: این کارخانه با سرمایه‌گذاری 100 میلیارد ریال اجرایی و عملیاتی می‌شود که در فازهای مختلف این کارخانه زمینه و فررصت اشتغال جوانان بیکار منطقه را فراهم خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: در این کارخانه و در فاز اول 200 نفر مشغول بکار می‌شوند تا با افزایش توان تولید بر تعداد کارآفرینی این کارخانه افزوده شود.
فرماندار مشگین‌شهر ادامه داد: سرمایه‌گذاران چینی با تمام قدرت و توان خود تلاش می‌کنند تا این کارخانه را تکمیل و راه‌اندازی کنند تا توان تولید آن روزانه به 12 هزار و 500 رشته لامپ LED برسد.
صمدی کیفیت تولید و بازار مناسب این محصول را یادآور شد و گفت: ما نیز با همراهی مدیران بخش صنعت چنین سرمایه‌گذارانی را در مشگین‌شهر مورد حمایت قرار می‌دهیم و آمادگی آن را داریم تا در فازهای بعدی نیز به تکمیل این کارخانه و تولید لامپ‌های دیگر متناسب با نیاز بازار کمک کنیم.
وی به پرداخت تسهیلات کم بهره 4 تا 6 درصدی برای روستائیان در راستای ایجاد فرصت‌های اشتغال جدید اشاره کرد و افزود: در کنار شهرک در توسعه نواحی صنعتی با همکاری مسئولان استانی و شهرستانی نهایت اهتمام را انجام می‌دهیم تا سرمایه‌گذاران به راحتی و با بهره‌مندی از تسهیلات کم بهره بتوانند به تولید خود ادامه دهند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar