مهر/ استاندار اردبیل تسریع در پرداخت خسارت ناشی از سرمازدگی محصولات کشاورزی به باغداران و زارعان این استان را ضروری خواند.
اکبر بهنام جو در دیدار با رحمانی فضلی وزیر کشور برلزوم توجه بیشتر به این استان تاکید کرد.
وی با اشاره به اینکه عمده درآمدهای عمومی این استان از بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی و تکمیلی است، افزود: در سال زراعی جاری سرمازدگی های مکرر موجب خسارت به بخش زیادی از باغات این استان شد که گزارش کامل آن توسط ستاد مدیریت بحران استان و وزارت جهاد کشاورزی ارائه شده است.
استاندار اردبیل ضمن درخواست صدور دستور جبران خسارت وارده به بخش کشاورزی، از وزیر کشور خواست تا اعتبار لازم برای احداث مسیر جایگزین جاده کوثر- خلخال که در اثر رانش تخریب شده از محل اعتبارات ستاد بحران کشور تامین شود.
وزیر کشور هم ضمن قدردانی از فعالیت های استاندار اردبیل و مدیران استانی، قول داد تا در رفع مشکلاتی که استاندار اردبیل در گزارش خود به آنها اشاره داشت تلاش و مساعدت کند.
رحمانی فضلی همچنین با تشریح درخواست های کتبی ارائه شده توسط استاندار اردبیل از مدیریت ستاد بحران خواست تا با توجه به اهمیت معیشت کشاورزان و باغداران نهایت حمایت و پشتیبانی را داشته باشند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar