مهر/ رئیس شورای اسلامی شهر زنجان از آغاز عملیات اجرایی پروژه پیاده‌راه زنجان طی روزهای آینده خبر داد.
احمد نصیری ظهر سه شنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه پیاده‌راه زنجان قرار است طی روزهای آینده آغاز شود، افزود: انتظار شورای اسلامی شهر زنجان از مجموعه شهرداری این است که پروژه پیاده‌راه زنجان را تا ۲۰ شهریورماه به پایان برساند تا با توجه به در پیش بودن ماه محرم، تردد مردم در این ایام به خاطر پروژه مذکور با مشکل مواجه نشود.
وی با اشاره به اینکه امروز مردم باید جدیت در اجرای پروژه‌های عمرانی شهری را که توسط مجموعه شهرداری به اجرا گذاشته می‌شود، به عینه دیده و آن را لمس کنند، ادامه داد: خوشبختانه مجموعه شهرداری زنجان عزم خود را برای اجرای پروژه‌های حوزه شهری جزم کرده است که نمونه بارز آن را می‌توان در روند اجرای پروژه پل غیرهم‌سطح گلشهر کاظمیه به عینه مشاهده کرد که امیدواریم این روند تداوم داشته باشد.
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان در ادامه، یکی از موضوعات مهم در جامعه امروز را چالش‌های پیش روی آب دانست و اظهار کرد: متاسفانه در برهه کنونی با مشکل جدی حران آب مواجه هستم، به همین خاطر انتظار می‌رود صرفه‌جویی در مصرف آب در اولویت برنامه‌ها باشد. تحقق این مهم نیز دور از انتظار نیست؛ چرا که اگر هر شهروند فقط ۱۰ درصد در مصرف آب صرفه‌جویی کند، در این خصوص به مشکل حادی برخورد نخواهیم کرد.
نصیری همچنین از خبرنگاران با عنوان قلم‌زنانی که در توسعه شهر نقش ارزنده و تاثیرگذاری دارند، یاد کرد و گفت: خبرنگاران باید به این رسالت خود توجه ویژه داشته باشند که اطلاع‌رسانی با تخریب تو مقوله جدا از هم است، لذا مراقبت از آنچه که در قلم خبرنگاران جاری می‌شود، یک اصل مهم بوده و باید مراقب باشند تا قلم آن‌ها آلوده نشده و مدام به دنبال تخریب نباشند.
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان به اجرای طرح‌های عمرانی و سرعت کارها نیز اشاره و خاطرنشان کرد: دقت را فدای سرعت نکنید و با دقت کارها پیش برود و شهروندان اجازه دهند تا طرح‌ها در زمان مقرر تحویل داده شود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar