ایرنا/سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: با توجه به آمار مصرفی ثبت شده در فصل بهار امسال، مصرف بنزین در زنجان افزایش 14 درصدی نشان می دهد.
محسن شهبازی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: میزان مصرف بنزین در این مدت 99 میلیون و 300 هزار لیتر ثبت شده درحالی که این میزان مصرف در مدت مشابه سال گذشته 87 میلیون و 140 هزار لیتر بوده است.
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان با بیان اینکه صرفه جویی در مصرف سوخت اهمیت بالایی در حفظ ذخایر سوخت کشور دارد، گفت: مردم استان در فصل بهار امسال بیش از 232 میلیون و 653 هزار لیتر فرآورده نفتی مصرف کرده اند.
شهبازی تاکید کرد: همچنین در مصرف سوخت گاز سی. ان. جی رقم ثبت شده در این مدت 36 میلیون مترمکعب را نشان می دهد.
وی افزود: آمارها نشان دهنده رشد هفت درصدی در مصرف نفتگاز غیر نیروگاهی در این مدت است و عدد مصرفی نزدیک به 117 میلیون لیتر برای این سوخت در سامانه ثبت گردیده است.
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان با ارزیابی بسیار مطلوب وضعیت سوخت رسانی در سطح استان، گفت: مشکلی در تامین به موقع و مستمر سوخت در استان نداریم و پیش بینی می شود تا انتهای سال نیز مشکل خاصی در این راستا نداشته باشیم.
طبق آمار مصرف نفتگاز در مدت مشابه سال قبل 108 میلیون و 702 هزار لیتر بوده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar