آخرین خبر/ روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ساری در پی انتشار خبری در خبرگزاری دولتی استان مازندران و برای تنویر افکار عمومی بر خود لازم دانست تا توضیح مختصری در ارتباط با خبر درج شده بدهد:
یکی از ابتکارات ‌شورای شهر ساری در سال اول شورای پنجم حضور بدون واسطه ی اصحاب محترم رسانه در جلسات شورای اسلامی شهر ساری بوده است تا اخبار جلسات و سخنان اعضاء محترم بدون واسطه و تحریف در اختیار شهروندان فهیم شهر ساری قرار گیرد‌. متاسفانه علیرغم ایجاد چنین فضای باز رسانه ای، برخی رسانه ها با قلب واقعیت و تحریف سخنان اعضاء محترم این شورا در پی رسیدن به مقاصد معلوم و نامعلوم خود هستند.
یکی از موضوعات مهمی که امروز در بیست و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری توسط علی اکبر زلیکانی نائب رئیس محترم این شورا مطرح گردید رفع ابهام از بخش بسیار قابل توجهی از ابهامات مالی اخیر در شهرداری ساری توسط دستگاه های نظارتی بود که اخبار آن طی روزهای گذشته در رسانه ها منتشر گردیده بود. متاسفانه علیرغم تذکرات پی در پی به رسانه ی منتصب به دولت، بار دیگر شاهد قلب واقعیت و انعکاس وارونه ی اخبار توسط این رسانه با استفاده از تیترهای زرد بوده ایم.
انتظار از نمایندگان عالی دولت محترم در استان و مسئولین رسانه ی موصوف این است که ضمن نظارت دقیقتر نسبت به اخباری که در خروجی آن خبرگزاری قرار میگیرد به رسالت مهم خویش عمل نموده تا ان شاء الله شاهد تداوم همکاری در حوزه ی اطلاع رسانی با تمامی اصحاب محترم رسانه باشیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar