ایلنا/ باشگاه خونه به خونه بابل و چند باشگاه دیگر از باشگاه نساجی بخاطر استفاده از بازیکن صغر سنی در مسابقات لیگ یک و لیگ برتر امیدهای کشور، به فدراسیون فوتبال شکایت کردند.
ماجرا از این قرار است که امیرحسین حسینی بازیکن فصل گذشته نساجی در بازی با خونه به خونه که در بابل برگزار شد، به میدان آمد و در اکثر بازی‌های لیگ یک امیدهای کشور نیز برای نساجی بازی کرد تا باشگاه خونه به خونه و چند باشگاه لیگ یک امید کشور بابت استفاده نساجی از بازیکن غیر مجاز به فدراسیون فوتبال شکایت کنند.
پیرو شکایت خونه به خونه و چند باشگاه لیگ یک امیدهای کشور، ثبت احوال پیگیر این ماجرا شده و در نامه‌ای که به اداره ورزش و جوانان مازندران ارسال کرده است، جعلی بودن مدارک امیرحسین حسینی را تائید کرد اما نکته جالب این است که اداره ورزش و جوانان این نامه را به فدراسیون فوتبال نفرستاده تا تعیین تکلیف این موضوع هرچه سریعتر اتفاق بیفتد.
ضمن اینکه قاسم حسن زاده مالک باشگاه خونه به خونه نیز امروز با مهدی تاج جلسه داشته و تاج از حسن زاده خواسته تا یکشنبه هفته آینده به فدراسیون فوتبال بابت این موضوع مهلت دهد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar