تسنیم/ علی دایی با موفقیت و درخشش خود در فوتبال و امور خیرخواهانه به محبوب قلب‌ها تبدیل شده است.
این روزها نام و آوازه علی دایی اسطوره فوتبال آسیا زبانزد عام و خاص است و علی دایی نام و آوازه جهانی پیدا کرده است و در اقصی نقاط دنیا طرفداران زیادی دارد.
علی دایی در سال 1348 در محله خیرال اردبیل به دنیا آمد و از همان دوران کودکی علاقه خاصی به ورزش به ویژه فوتبال داشت.
علی دایی علاوه بر این که در رشته ورزشی فوتبال به درخشش قابل توجهی دست یافت در تحصیل نیز موفق بود و هم‌اکنون در مقطع دکتری در حال تحصیل است.
دایی به یک چهره مردمی و دوست‌داشتنی تبدیل شده و نام وی زبانزد عام و خاص است و همیشه افتخارات زیادی برای کشورمان کسب کرده است.
دایی در قلب‌ها ماندگار شده است
رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل با اشاره به این که علی دایی افتخاری بزرگ برای استان و کشورمان است اظهار داشت: شخصیت علی دایی بی‌نظیر است و برای همیشه در قلب‌ها ماندگار شده است.
صمد نوتاش افزود: اردبیلی‌ها به خود افتخار می‌کنند که شخصیت بزرگی همچون علی دایی را به فوتبال ایران و دنیا معرفی کرده‌اند و از افتخارات و موفقیت‌های علی دایی به خود می‌بالند.
وی تصریح کرد: علی دایی موفقیت‌ها و افتخارات زیادی کسب کرده است و با استعداد و توانایی که در وی دیده می شود بی‌شک در آینده نیز شاهد افتخارآفرینی‌های بعدی در آینده از وی خواهیم بود.
نوتاش گفت: دنیا فوتبال ایران را با نام علی دایی می‌شناسد و علی دایی هم‌اکنون به یک چهره جهانی تبدیل شده و ما قدردان تلاشها و زحمات این اسطوره ناب ایرانی هستیم.
وی تصریح کرد: علی دایی علاوه بر این که در فوتبال به موفقیت قابل توجهی دست یافته در کارهای خیرحوانه نیز پیشقدم است که این موضوع سبب شده وی به یک شخصیت مردمی و دوست داشتنی تبدیل شود.
نوتاش بیان کرد: جامعه فوتبال استان اردبیل مدیون زحمات و تلاش‌های دایی است و با تمام توان و تلاش سعی می‌کنیم از تجربیات و توانایی‌های علی دایی برای توسعه و رشد فوتبال استان استفاده کنیم.
دایی سند فوتبال ایران است
پیشکسوت فوتبال اردبیل با اشاره به این که دایی سند فوتبال ایران است اظهار کرد: دایی افتخارات زیادی را برای کشورمان به دست آورده است و علی دایی سرمایه‌ای بزرگ برای فوتبال ایران است.
پرویز آفتابی‌آذر افزود: علی دایی نخستین بازیکن ایرانی بود که توانست برای نخستین بار در باشگاه‌های اروپایی به ویژه در بایرن‌مونیخ توپ بزند که این موضوع برای ما یک افتخار بزرگ بود.
وی افزود: من از دوران کودکی همبازی علی دایی بودم که علاقه وی به فوتبال بی‌نظیر بود و هیچ وقت از فوتبال دست نمی‌کشید که خوشبختانه به این موفقیت‌های بزرگ نیز دست یافته است.
این پیشکسوت فوتبالی ادامه داد: بی‌شک دیگر سخت است که فوتبال ایران بازیکنی همچون علی دایی را تحویل فوتبال ایران و دنیا دهد و باید از تجربیات این مربی بزرگ برای توسعه و پیشرفت فوتبال کشورمان استفاده شود.
شخصیت علی دایی در دنیا بی‌نظیر است
یکی دیگر از پیشکسوتان فوتبال اردبیل نیز با اشاره به این که شخصیت علی دایی در دنیا بی‌نظیر است گفت: دایی شخصیتی بی‌نظیر در عرصه فوتبال است که توانسته برای کشورمان افتخارآفرین باشد.
نادر کهنمی گفت: دایی علاوه بر درخشش در فوتبال در کارهای خیرخواهانه نیز زبانزد عام و خاص است.
وی افزود: من از همان دوران کودکی در کنار علی دایی بودم که علی دایی در بسیاری عرصه‌‌ها الگو بوده و همیشه حامی محرومان و مظلومان است
کهنمی افزود: ما قدردان این شخصیت بزرگ هستیم که فوتبال اردبیل باید از ظرفیت و توانایی این بزرگمرد استفاده کند تا فوتبال اردبیل در مسیر رشد و توسعه قرار گیرد.
به فرزندم افتخار می‌کنم
مادر علی دایی گفت: به فرزندم علی افتخار می‌کنم که توانسته برای استان و کشورمان افتخارآفرین باشد.
وی بیان کرد: علی از همان بچگی علاقه وافری به ورزش فوتبال داشت و تمام تلاشش بر این بود که به موفقیت در عرصه ورزش فوتبال برسد که خوشبختانه هم رسید.
مادر اسطوره فوتبال اردبیلی ادامه داد: من برای فرزندم آرزوی سلامتی و موفقیت دارم و امیدوارم بتواند به موفقیت‌های قابل توجهی دست یابد که توانایی وی دور از انتظار نیست.
امام جمعه اردبیل نیز در دیداری با علی دایی آقای گل جهان به گفت‌وگو پرداخت و ضمن تشکر از زحمات خیرخواهانه علی دایی از وی به منظور سرمایه‌گذاری در پروژه‌های استانی دعوت به عمل آورد.
علی دایی نیز با استقبال از بیانات امام جمعه اردبیل گفت که چندین سال است پروژهایی را در سرعین شروع کرده‌ و برای اتمام آن‌ها قول مساعد داد.
آری، علی دایی اسطوره اردبیلی فوتبال آسیا و سرمایه‌ای بزرگ برای کشورمان است و باید از تجربیات این شخصیت بزرگ برای رشد و توسعه استان و کشور استفاده شود.
علی دایی علاوه بر این که در عرصه فوتبال به درخشش دست یافته در امور خیرخواهانه نیز از جمله به کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه نیز پیشقدم بوده و تعهد ساخت خانه‌های یک روستای زلزله‌زده در کرمانشاه را به دوش گرفته است.
فوتبال اردبیل به خود می‌بالد که فردی همچون علی دایی را به فوتبال ایران و دنیا معرفی کرده و تمام مردم ایران مدیون شخصیت و زحمات وی هستند و برای همیشه این شخصیت محبوب قلب‌ها شده و در دل‌ها زنده می‌ماند.
دنیا فوتبال ایران را با نام علی دایی می‌شناسد
جمال پیله‌ور پیشکسوت فوتبال استان اردبیل گفت دنیا فوتبال ایران را با نام علی دایی می‌شناسد و علی دایی سند فوتبال استان است و ما قدردان زحمت‌های و تلاش‌های علی دایی هستیم.
وی با اشاره به اینکه علی دایی دستاوردها و خدمات ارزنده‌ای را برای فوتبال ایران داشته است افزود فوتبال اردبیل باید از تجربیات این مرد بزرگ برای رشد و توسعه فوتبال استان استفاده کند.
مربی فوتبال اردبیل افزود دایی علاوه بردرخشش در عرصه فوتبال و مربیگری در امور خیرخواهانه نیز پیشگام بوده وهمیشه یار مظلومان بوده است.
پیله‌ور گفت دایی همه ساله تیم‌های خود را برای اردو به اردبیل می‌آورد که این فرصت بزرگ برای استان بوده و نیاز است از این ظرفیت برای توسعه فوتبال استفاده شود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar