تسنیم/ مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به برخی بروکراسی‌های سخت اداری در مسیر سرمایه‌گذاران گفت: باید تلاش شود تا پیچ و خم‌های اداری و بروکراسی‌های زاید در این مسیر حذف شود.
قاسم رحیمی صبح امروز در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل اظهار داشت: در زمینه وضعیت طرح‌های معرفی شده به بانک‌های عامل باید بررسی‌های لازم و اساسی انجام شده و با رفع موانع و مشکلات این طرح‌ها زمینه برای اجرای هر چه زودتر آنها با ارائه تسهیلات فراهم شود.
وی با اشاره به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های استان اردبیل در حوزه ایجاد فرصت‌های اشتغال بیان کرد: با توجه به قابلیت‌هایی که در سطح استان وجود دارد می‌توانیم با بهره‌برداری مناسب و بهینه از این ظرفیت‌ها زمینه توسعه و عمران هر چه بیشتر را در کنار توسعه اشتغال و وارد بازار کار شدن افراد بیکار در منطقه فراهم آوریم.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به هدفگذاری انجام شده در استان برای ایجاد 20 هزار فرصت شغلی جدید گفت: در این زمینه انتظار می‌رود مدیران و مسئولان مربوطه و نیز بانک‌های استان همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند تا بتوانیم به هدفگذاری انجام شده دست یابیم.
رحیمی با تاکید بر تعامل و مشارکت هر چه بیشتر فعالان در حوزه کسب و کار و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان تصریح کرد: با این امر زمینه برای توسعه و گسترش اشتغال و تولید در منطقه فراهم شده و با ایجاد فرصت‌های اشتغال جدید در استان شاهد کاهش نرخ بیکاری نیز در اردبیل خواهیم بود.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به برخی بروکراسی‌های سخت اداری در مسیر سرمایه‌گذاران افزود: باید تلاش شود تا پیچ و خم‌های اداری و بروکراسی‌های زاید در این مسیر حذف شده و با تسهیل امور در روند سرمایه‌گذاری‌ها زمینه را برای توسعه اشتغال در استان فراهم کرده و اجازه ندهیم تا بروکراسی‌های اداری سخت زمینه دلسردی و عدم تمایل سرمایه‌گذاران برای فعالیت در استان را فراهم کند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar