آخرین خبر/ پایه اصلی فساد مخفی‌کاری است وصداقت در اعلام وضعیت اقتصادی کشور و معاملات باعث چرخش سالم اقتصاد در کشور می‌شود.
عزت الله یوسفیان ملا عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی و نماینده مردم آمل و عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به این مطلب و اینکه طبق قانون اساسی هر شهروند ایرانی حق دارد از چرخه اقتصاد و وضعیت مالی کشور در هر جا مطلع باشد افزود: مردم باید بدانند بانک‌های دولتی وام‌های خود را با چه سودی و با چه اهدافی به چه کسانی اعطا کردند و چرا معوقات بانکی اتفاق افتاده و یا چه افرادی از چه میزان وام‌ها بهره‌مند شده‌اند.
عضو برجسته مجمع نمایندگان مازندران با تاکید بر اینکه بی‌اطلاعی افکار عمومی از وضعیت اقتصادی باعث بی‌اعتمادی در جامعه می‌شود گفت: اساس اقتصاد صداقت و اعتماد است و در قانون ارتقای سلامت اداری در ماده ۳۲ تاکید شده که اقدامات مالی دستگاه‌ها بخصوص دستگاه‌های دولتی باید برای آحاد ملت قابل رویت باشد.
وی افزود: در شرایط فعلی اقتصادی، مردم باید بدانند چه کسانی و به چه میزان ارز دولتی را دریافت کردند و چه کالاهایی را به داخل کشور وارد کردند. مردم باید بدانند چه کسانی با چه مبالغی وام گرفتند و چه اتفاقی بعد از گرفتن ارز دولتی در سیستم اقتصادی اتفاق افتاده است.
یوسفیان ملا تاکید کرد: وقتی محرمانه با مسائل مالی برخورد می‌شود این بدان معنا است که اقداماتی صورت می‌گیرد تا مردم در بی‌اطلاعی به‌سر ببرند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar