ایرنا/ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: از ابتدای اجرای طرح های اشتغال پایدار روستایی و فراگیر تاکنون 800 میلیارد ریال تسهیلات در استان از سوی بانک های عامل پرداخت شده است.
رضا نقی زاده افزود: 522 میلیارد ریال از این میزان در اختیار افراد دارای طرح اشتغال پایدار روستایی و 278 میلیارد ریال در اختیار افراد دارای طرح اشتغال فراگیر قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: این تسهیلات برای اجرای 261 طرح از سوی بانک های عامل در آذربایجان غربی پرداخت شده که سهم اشتغال پایدار 211 طرح و سهم اشتغال فراگیر 50 طرح است.
وی بیان کرد: در حوزه اشتغال پایدار روستایی 850 طرح به تصویب کارگروه اشتغال استانی رسیده که حدود یک چهارم آنها تسهیلات خود را دریافت کرده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ادامه داد: در بخش اشتغال فراگیر نیز 222 طرح مصوب شده و 22 درصد آنها تسهیلات دریافت کرده است.
نقی زاده گفت: با اجرای کامل طرح هایی که تسهیلات دریافت کرده است، می توان شاهد اشتغال یکهزار و 275 نفر شامل 850 نفر در اشتغال پایدار روستایی و 425 نفر در اشتغال فراگیر بود.
به گزارش ایرنا طرح های اشتغال فراگیر و پایدار روستایی از اواخر سال گذشته با تدبیر دولت تدبیر و امید آغاز شد و در مجموع بیش از 12 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای آنها در آذربایجان غربی در نظر گرفته شده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar