تسنیم/ مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان غربی از برگزاری نخستین استارتاپ دهکده هوشمند در این استان خبر داد.
مهدی قهرمانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نخستین استارتاپ دهکده هوشمند در آذربایجان غربی برگزار می‌شود و به همین منظور یک نشست مشورتی دهیاران منتخب استان و تعدادی از مسئولین امور مالی دهیاری‌های استان نیز برگزار شده است.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان غربی تصریح کرد: اشتغال‌زایی در روستاها از مهم‌ترین برنامه‌های مدیریتی دولت در آذربایجان غربی است بنابراین نخستین استارتاپ دهکده هوشمند با هدف با ایجاد اشتغال روستایی برگزار خواهد شد چون معتقدیم می‌توان با توسعه اشتغال از مهاجرت به شهرها جلوگیری کرده و به رونق اقتصادی در روستاها دست یافت.
وی گفت: دولت تلاش دارد با معرفی ظرفیت‌های نهفته روستاها زمینه توسعه گردشگری و اشتغال‌زایی در روستاهای استان را بیش از گذشته فراهم کند.
به گفته قهرمانی استارتاپ دهکده هوشمند با هدف ایجاد ارتباط پیشرفته و دوسویه میان روستاییان و دهیاری‌ها برای کمک به توسعه و اشتغال روستاها فعالیت خواهد کرد و استانداری آذربایجان غربی به عنوان متولی برگزاری آن تلاش دارد مشکلات پیش روی برگزاری این رویداد را از پیش رو بردارد.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar