آخرین خبر/ رامین رضاییان مدافع تیم ملی در مورد جام جهانی و حذف ایران گفت: تیم ملی ایران لایق صعود از گروه بود ولی بدشانسی در بازی مقابل اسپانیا باعث این اتفاق شد و ما کنار رفتیم. یادم می‌آید روز قبل از بازی مقابل پرتغال با صداو سیما مصاحبه کردم و گفتم کاری می‌کنیم مردم کشورمان سرشان را بالا بگیرند و فکر می‌کنم چنین کاری کردیم. حالا همه فوتبال‌دوستان دنیا با احترام درباره فوتبال ایران صحبت می‌کنند.

رضاییان در مورد وضعیت تیم باشگاهی اش و اینکه مقصد بعدی‌اش یک تیم اروپایی است یا ممکن است به پرسپولیس بازگردد، تأکید کرد: پرسپولیس که نه ولی به طور کلی نمی‌دانم و از آینده خبری ندارم. ما دو ماه وقت داریم تا در این‌باره تصمیم بگیریم. در حال حاضر می‌خواهم استراحت کنم، اما یقین بدانید در اوستند نخواهم ماند. البته من قرارداد دارم، اما تمام تلاشم را می‌کنم که به تیم بهتری بروم.
مدافع تیم ملی در پایان در مورد هجمه‌ای که علیه سردار آزمون و مهدی طارمی به خاطر عملکردشان در جام جهانی رخ داده، اظهار داشت: مهدی (طارمی) نیاز به کمک ما دارد و از دست دادن آن موقعیت در دقیقه ۴+۹۰ با آن خستگی، ممکن است برای هر بازیکنی رخ بدهد. ما جام ملت‌ها را پیش رو داریم و باید مهدی را آماده آن بازی‌ها کنیم. از مردم می‌خواهم همان گونه که پشتیبان سردار آزمون بودند و کمپین‌هایی برای حمایت از او ایجاد کردند، از مهدی طارمی نیز حمایت کنند. مطمئن باشید در آن مسابقات تلاش می‌کنیم آینده خوبی داشته باشیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar