باشگاه خبرنگاران/ استاندار اردبیل گفت: به واحدهای تولیدی صادرات محور استان اردبیل تسهیلات با سود 10 درصد پرداخت می شود.
اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل افزود: با توافقی که با مدیرعامل محترم بانک توسعه صادرات داشتیم مقرر شد مبلغ 300 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت جهت تامین سرمایه لازم برای احداث واحدهای صنعتی با قابلیت تولید محصولات صادراتی و همچنین تامین مالی سرمایه در گردش محصولات صادراتی با نرخ 14 درصد در اختیار استان اردبیل قرار گیرد.
وی از تقبل 4 درصد سود این تسهیلات توسط استانداری خبر داد و گفت: این تسهیلات با سود 10 درصد در اختیار صاحبان صنایع و تولیدات صادرات محور که در استان اردبیل مستقر شوند با کمترین تشریفات اعطاء خواهد شد.
بهنام جو با اشاره به این که اشتغال‌زایی در استان به عنوان یکی از محوری‌ترین برنامه‌ها است افزود: تمام تلاش و اهتمام ما توسعه و رشد اقتصادی استان است و این مهم تا مادامی که حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در استان بعه طور عملی و مناسب محقق نشود مشاهده نخواهد شد که به همین منظور باید برنامه‌ریزی‌های منسجمی داشته باشیم.
وی تصریح کرد: ایجاد 20 هزار شغل در استان دور از انتظار نیست و تمام سعی و تلاش ما بر این است که بتوانیم تا پایان سال با تعامل و همکاری دستگاه‌ های مربوطه به تمای اهداف خود در این زمینه جامه عمل پوشانده و مشکلات و موانع موجود در این زمینه را به حداقل برسانیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar