آخرین خبر/ پیرو درج اخباری مبنی بر عدم ارسال نامه ثبت احوال توسط هیات فوتبال مازندران به فدراسیون فوتبال، هادی خلردی نایب رئیس هیات فوتبال مازندران با رد این خبر اظهار داشت : فضا سازی رسانه ای که در چند روز گذشته در خصوص این پرونده شکل گرفته کذب است و اصلا صحت ندارد.
خلردی ادامه داد:پیرو شکایت باشگاه خونه به خونه و پیگیری های این باشگاه از ثبت احوال، موارد مطرح شده با حراست اداره ورزش و جوانان مازندران در میان گذاشته است و از طریق حراست اداره ورزش و جوانان به فدراسیون فوتبال نیز، اعلام گردیده است.
نایب رئیس هیات فوتبال استان مازندران با اشاره به این موضوع که نباید به حواشی و اخبار کذب دامن زد، افزود : از مردم و هوادران تقاضا داریم که به روند آرامش ورزش استان کمک کنند.
در همین راستا مهدی معافی مسئول حراست اداره ورزش و جوانان مازندران در گفتگویی با واحد رسانه با اعلام این موضوع که از طریق باشگاه خونه به خونه هیچگونه مدارکی به حراست اداره ورزش و جوانان ارسال نشده اظهار داشت: اخبار کذبی را در فضای مجازی و برخی رسانه ها مشاهده کردم که اصلا صحت ندارد.
معافی ادامه داد : تاکنون از طریق باشگاه خونه به خونه نامه ای در این خصوص برای حراست ارسال نشده و تنها یکبار از طریق اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل نامه ای مبنی بر جعلی بودن شناسنامه بازیکنی به نام حسینی برای ما ارسال شد که آن هم مستقیم به حراست زده نشده بود و فقط از طریق رونوشت به ما ارجاع داده شده بود.
این مسئول با بیان این موضوع که مدارک ارسال شده است، افزود : تمامی مستنداتی که جمع آوری کرده بودیم را برای دفتر مرکزی حراست در وزارت ارسال کرده ایم که حراست وزارت هم موضوع را به حراست فدراسیون فوتبال انعکاس داده است.
مسئول حراست اداره ورزش و جوانان مازندران با اشاره به این موضوع که ما تعیین کننده تخلف نیستیم؛ خاطرنشان کرد : این موضوع در کمیته اخلاق درحال بررسی است و ما در جایگاهی نیستیم که بخواهیم برای این مشکل رای صادر کنیم.
وی ادامه داد : پرونده در کمیته اخلاق باز و در حال بررسی است و همچنین مسئولین امنیتی استان مازندران نیز بطور جدی پیگیری این موضوع هستند.
معافی در پایان با بیان این موضوع که در این پرونده قطعا فقط شخص بازیکن جریمه و محروم خواهد شد، گفت : با توجه به مستندات موجود به احتمال زیاد رای برای فرد است و بازیکن متخلف جریمه خواهد شد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar