تسنیم/ مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: با توجه به رسالت سپاه در حوزه عمران و سازندگی در کنار امور نظامی، تلاش و جدیت بر این است تا دو هزار مورد فرصت شغلی پایدار در اردبیل توسط بسیج برای جوانان ایجاد شود.
سرهنگ پاسدار علی پیرجاهد صبح امروز در جلسه بررسی طرح‌های اشتغال بسیج سازندگی در اردبیل اظهار داشت: با توجه به رسالت سپاه در حوزه عمران و سازندگی در کنار امور نظامی، تلاش و جدیت بر این است تا دو هزار مورد فرصت شغلی پایدار در اردبیل توسط بسیج برای جوانان ایجاد شود که این امر مستلزم مشارکت و همکاری استانداری است.
وی از تدوین برنامه ایجاد این تعداد شغل و ارسال برای تصویب به استانداری اردبیل خبر داد و گفت: ظرفیت‌های موجود در استان برای ایجاد اشتغال و سرمایه‌گذاری در حد بالایی بوده و باید از این ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها به نحوی شایسته و مناسب بهره‌برداری کنیم.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی، اشتغالزایی و کاستن از فشار اقتصادی بسیج سازندگی آماده همکاری و کمک‌رسانی به دولت بوده که ایجاد اشتغال نیز اقدامی در این راستا به شمار می‌رود و تلاش می‌کنیم با جلب مشارکت استانداری در این زمینه اقدام کنیم.
پیرجاهد مشاوره علمی و تخصصی و نیز بازاریابی را از مهمترین مولفه‌های اشتغال دانست و گفت: متاسفانه شاهد بی‌توجهی به این مقوله در برنامه‌ریزی‌ها برای اشتغال در سطح کشور و استان هستیم که این امر چالش‌های زیادی را به دنبال دارد.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل از اجرای طرح همگام با کشاورز در استان خبر داد و افزود: این طرح با هدف افزایش آگاهی کشاورزان و نیز اصلاح الگوی کشت هدفگذاری شده تا در 360 روستای استان اردبیل اجرا شده و اطلاع‌رسانی‌ها لازم به کشاورزان از طریق کارشناسان در این حوزه در زمینه صرفه‌جویی در مصرف آب کشاورزی و استفاده از سیستم‌های نوین کشاورزی انجام شود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar