تسنیم/ شهردار اردبیل گفت: با توجه به وضعیت نامناسب اقتصادی در شرایط فعلی از طرح‌های غیر نقدی مشترک با بخش خصوصی استقبال می‌کنیم.
سی و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اردبیل در ساختمان شهید وثیق مقدم برگزار شد و مسئولان در این جلسه نقطه نظراتی را ارائه کردند.
حمید لطف‌اللهیان عصر امروز در این جلسه اظهار داشت: با توجه به وضعیت نامناسب اقتصادی در شرایط فعلی از طرح‌های غیر نقدی مشترک با بخش خصوصی استقبال می‌کنیم.
وی گفت: در شرایط فعلی اگر مجموعه شهرداری اردبیل بتواند مسائل و مشکلات خود را در حپزه های تامین قیر، آهن و سیمان از راه های غیر نقدی حل و فصل کند، اتفاق بسیار مبارکی خواهد بود.
شهردار اردبیل بیان کرد: اگر فردی بتواند ماشین آلات شهرداری را به روش صد در صد تهاتر تعمیر و تجهیز کند اقدام مهم در راستای ارائه خدمات به شهروندان است.
وی تصریح کرد: بی‌شک همکاری با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی اجرای طرح‌های عمرانی، اقتصادی و تفریحی و گردشگری را در منطقه دچار تحول عظیمی می‌کند که امیدواریم این موضوع مورد توجه واقع شود تا خروجی‌های مد نظر را به دست آوریم.
بی‌برنامگی در خصوص خاموشی‌های چند روز گذشته مشاهده می‌شود
در ادامه این جلسه علیرضا پوستی رئیس شورای شهر اردبیل نیز اظهار کرد: با توجه به خاموشی های گسترده چند روز گذشته در شهر اردبیل و عدم اطلاع رسانی توسط شرکت برق استان به نظر می‌رسد این مجموعه در خصوص خاموشی‌ها چند روز گذشته بی‌برنامه عمل کرده است.
وی گفت: تماس‌های مکرر در چند روز گذشته توسط مردم انجام گرفته و از بی‌برنامگی خاموشی ها در سطح شهر اردبیل گلایه‌هایی انجام شده است.
رئیس شورای شهر اردبیل تصریح کرد: لازم است شرکت نیروی برق استان اردبیل با برنامه ریزی ذقیق و اعلام زمانبندی مردم اردبیل را از خاموشی‌های روزهای آینده مطلع کنند.
وی با تاکید بر این که برق جزء ملزومات اساسی شهروندان است تصریح کرد: قطعی برق بدون هماهنگی سبب ایجاد مشکلات عمده در سطح شهر شده است که نیازمند توجه ویژه مسئولان این حوزه است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar