آخرین خبر/ مشکل بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی رانندگان وسایل نقلیه سنگین استان مرکزی رفع شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: بر اساس بخشنامه سازمان تامین اجتماعی یارانه بیمه رانندگان وسایل نقلیه سنگین به رانندگانی که پس از دهم مرداد ماه سال 95 مجوز فعالیت شغل را کسب کرده اند تعلق نمی گیرد که این بخشنامه به اشتباه برای تمامی رانندگان خودروهای سنگین اعمال شده بود.
زندی فر با اشاره به اصلاح این بخشنامه گفت: از ماه آینده نرخ بیمه رانندگانی که قبل از مرداد ماه سال 95 مجوز فعالیت برای آنان صادر شده همانند گذشته محاسبه می شود.
وی همچنین با اشاره به رفع مشکل بیمه تکمیلی کامیون داران افزود: بیمه تکمیلی رانندگان وسایل نقلیه سنگین از 2 سال گذشته قطع شده بود که با پیگیری نمایندگان این صنف از ماه آینده این خدمات برقرار می شود.
زندی فر ، اصلاح بخشنامه ابعاد و تناژ و افزایش کرایه را از دیگر خواسته های رانندگان وسایل نقلیه سنگین عنوان کرد و افزود: اجرای این بخشنامه تا تکمیل امور کارشناسی متوقف شده است.
وی با بیان اینکه اجاره حمل بار به صورت توافقی بین صاحبان صنوف و شرکت های حمل بار انجام می شود گفت: مجوز افزایش 20 درصدی حمل بار توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای صادر شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی تصریح کرد: با پیگیری های انجام شده زمینه استفاده از دفترچه بیمه تامین اجتماعی برای انجام آزمایش کارت سلامت و هوشمند رانندگان وسایل نقلیه سنگین در استان مرکزی فراهم شده است.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar