آخرین خبر/ امام جمعه قم با تأکید بر ضرورت توجه به خدمت‌رسانی مناسب به زائران گفت: تنوع خدماتی که به زائران ارائه می‌شود باید با توجه به انتظار زائران و توانایی‌های آستان باشد.

آیت‌الله سید محمد سعیدی در دیدار خادمان موکب آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) اظهار داشت: موکب آستان مقدس حضرت معصومه(س) با دیگر مواکب تفاوت دارد و به همین دلیل نیز این موکب به نیروهای متخصص نیاز دارد.
وی با بیان اینکه نیروهای این موکب باید توانایی برقراری ارتباط با مسئولان عراقی را داشته باشند، افزود: خادمان موکب باید از خادمانی انتخاب شوند که در طول سال به خوبی به وظایف خود عمل کرده‌اند چرا که این مسئله یک نوع تشویق برای خادمان است.
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) با تأکید بر ضرورت توجه به خدمت‌رسانی مناسب به زائران خاطرنشان کرد: تنوع خدماتی که به زائران ارائه می‌شود باید با توجه به انتظار زائران و توانایی‌های آستان باشد.
وی با تأکید بر معرفی شخصیت حضرت معصومه(س) به مردم جامعه گفت: در سال جاری در قالب یک نمایشگاه شخصیت و جایگاه حضرت معصومه(س) و همچنین حرم مطهر به مردم و زائران معرفی خواهد شد.
آیت الله سعیدی بیان اینکه در این نمایشگاه دستاوردها و مجاهدت‌های مردم استان قم نیز معرفی می‌شود، عنوان کرد: حرم مطهر حضرت معصومه(س) هرساله به عنوان نماینده شهر جهاد و اجتهاد در مسیر پیاده‌رویی اربعین به خدمت‌رسانی به زائران می‌پردازند؛ همچنین باید نیاز زائران موکب حضرت معصومه(س) که در نزدیکی شهر کربلا است، شناسایی و خدمات بر اساس نیازها ارائه شود.
وی در پایان با اشاره به تأثیرات ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بیان کرد: بدون تردید ترویج فرهنگ ایثار شهادت در جامعه موجب برطرف شدن بسیاری از مشکلات می‌شود و همچنین مانع بسیاری از اختلاف‌ها و دشمنی‌ها نادرست و بی‌مورد می‌شود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar