خبرگزاری صدا و سیما/ امسال هزار و 250 تخت بیمارستانی جدید به مجموع تخت های بیمارستانی استان افزوده می شود .
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در بازدید از روند اجرای طرح های عمرانی در خوی گفت : شاخص تخت های بیمارستانی در استان از یک و دو دهم به یک و هفت دهم افزایش می یابد .
کهوریان افزود : شهرستان خوی در حوزه خدمات درمانی با وجود این بیمارستان و دو بیمارستان دیگر به بلوک درمانی شمال استان تبدیل می شود و بیمارستان ایت ا.. خویی از جمله طرحهایی ست که امسال به بهره برداری می رسد .
وی تصریح کرد: امسال هزار و 250 تخت بیمارستانی جدید به مجموع تخت های بیمارستانی استان افزوده می شوند و برای اجرای این طرح ها هزار و 200 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است .
این طرح ها از 70 تا 90 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار هستند که در بخشهای مختلف بهداشت و درمان ، تامین آب بخش کشاورزی ،توسعه شبکه های فاضلاب و توسعه جاده ها اجرا می شوند .
فرماندار خوی نیز گفت : برای اجرای این طرح ها هزار و 200 میلیاردریال اعتبار از محل اعتبارات عمرانی ملی و استانی هزینه می شود .
عابدی افزود : ساخت 3 بیمارستان با 500 تخت بیمارستانی ، تکمیل جاده خوی به سلماس و خوی به ایواوغلی ، احداث سد انحرافی بویلاپوش ، احداث پایانه رازی خوی و تکمیل جاده های خوی به سلماس و ایواوغلی و توسعه تصفیه خانه فاضلاب از جمله این طرح هاست .
وی گفت : 50 درصد این طرح ها تا دهه فجر امسال آماده بهره برداری خواهند شد .
خوی دومین شهرستان آذربایجان غربی ست که امسال بیش از 130 طرح عمرانی بزرگ و کوچک دیگر در آن اجرا می شوند .همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar