ایرنا/ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: تسهیل کار سرمایه گذاران برای نقش آفرینی سریع تر آنان در توسعه استان در صدر اولویت های مدیران دستگاه های اجرایی قرار گیرد.
رضا حسینی روز پنجشنبه در جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان غربی افزود: نگاه دولت تدبیر و امید و مدیریت استان بر جذب بیشترین میزان سرمایه گذاری داخلی و خارجی استوار است.
وی اضافه کرد: روند اعطای مجوز به سرمایه گذاران در دستگاه های اجرایی باید بسیار کمتر از زمان حاضر شده و مدیران نظارت لازم را در این خصوص داشته باشند.
وی بیان کرد: توسعه آذربایجان غربی نیازمند جذب سرمایه است و باید با همه توان برای حضور بیشتر سرمایه گذاران در منطقه و استفاده از قابلیت های استان برای توسعه گام برداریم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: نباید اجازه دهیم سنگ اندازی برخی افراد در جلوی پای سرمایه گذاران، آنان را از حضور در استان دلسرد کند و به سمت دیگر استان ها سوق دهد.
در این جلسه برخی از طرح های سرمایه گذاری در استان مورد بررسی قرار گرفت و برای حل مشکلات آنها چاره اندیشی شد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar