آخرین خبر/ متاسفانه گاها مردم برای موارد جزئی همچون سوختن علف‌های هرز با آتش نشانی تماس می‌گیرند در حالیکه خود افراد به راحتی می‌توانند آن را خاموش کنند اما اقدام به تماس با آتش نشانی می‌کنند در حالیکه هر یک دقیقه عملیات آتش نشانی بالغ بر 80 هزار تومان هزینه در پی دارد.
به گزارش آخرین خبر به نقل از باریش نیوز ابراهیم شادقوشچی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه در خصوص اظهار گلایه‌های مردم در رابطه کمبود ماشین الات و نیروی انسانی این سازمان اظهار داشت: برای موارد ضروری همچون آتش سوزی سوزی و گیرکردن آسانسور سریعا نیروهای امدادی به محل اعزام می‌شوند و در سریعترین زمان ممکن به عملیات امداد و نجات مشغول می‌شوند.
وی ادامه داد: متاسفانه گاها مردم برای موارد جزئی همچون سوختن علف‌های هرز با آتش نشانی تماس می‌گیرند در حالیکه خود افراد به راحتی می‌توانند آن را خاموش کنند اما اقدام به تماس با آتش نشانی می‌کنند در حالیکه هر یک دقیقه عملیات آتش نشانی بالغ بر 80 هزار تومان هزینه در پی دارد.
شادقوشچی با تاکید بر اینکه مردم هیچگونه همکاری با سازمان آتش نشانی ندارند تصریح کرد: روز جمعه هفته گذشته بیش از یک هزار تماس تلفنی با آتش نشانی ارومیه از سوی مردم برقرار شده است که اکثریت آن‌ها به مزاحمت ختم می‌شد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه افزود: نیروهای آتش نشانی در 3 شیفت فعالیت دارند و کمبود نیروی انسانی و عدم اقدام به ماموریت کاملا کذب است لذا نیاز است تا مردم نهایت همکاری را آتش نشانی داشته باشند و از بسیاری از موارد که سبب ایجاد مشکلاتی می شوند جلوگیری کنند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar