مهر/ شب های تابستانی در یزد جشنواره های شادی برگزار می شود. عباس ملازینلی با اشاره به اینکه برای تابستان امسال جشن‌های هفتگی شاد و متنوع در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: این جشن‌ها با عنوان «لبخند یزد»، ویژه خانواده‌ها و شهروندان در پارک کوهستان یزد آغاز شد.

وی از برنامه های این جشنواره به اجرای موسیقی، اجرای نمایش‌های طنز، تردستی، مشاعره طنز، مسابقه و سایر برنامه‌های آموزنده اشاره کرد و یادآور شد: این برنامه در روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت ۲۱ در پارک کوهستان اجرا می‌شود.
ملازینلی با اشاره ظرفیت‌های بسیار بالای پارک کوهستان یزد بیان کرد: هدف اصلی سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد معرفی ظرفیت‌ها، فرهنگ و آداب و رسوم این خطه کویری و ایجاد آخرهفته ای شاد و مفرح برای شهروندان است.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، تلاش می کنیم در این برنامه‌ها از ظرفیت تمامی هنرمندان بومی استفاده شود.
وی خاطرنشان کرد: سلسله جشن‌های «لبخند یزد» از امشب، ۱۴ تیر ماه به مدت ۱۰ هفته در پارک کوهستان برگزار خواهد شد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar