مهر/ در مراسم اختتامیه دومین دوره کتاب سال یزد که در تالار فرهنگ اداره ارشاد استان برگزار شد، چهار کتاب برگزیده و چهار کتاب شایسته تقدیر همچنین ناشر برگزیده معرفی و تجلیل شدند.

محمدعلی جعفری در بخش داستان با کتاب «خانه مغایرت»، عالیه محرابی در بخش شعر با کتاب «امضای گل سرخ»، محسن عباسی هرفته در بخش معماری با کتاب «شرحی بر حفاظت معماری در ایران» و حسین مسرت در بخش تاریخ با کتاب «یزد یادگار تاریخ»، برگزیدگان دومین دوره کتاب یزد شدند.
همچنین علی‌محمد میرجلیلی در بخش دین با کتاب «مبانی و روش فهم و نقد حدیث از دیدگاه شیخ حرعاملی»، سید منصور امامی میبدی در بخش تاریخ با کتاب «سیر تحول نساجی»، عبدالمجید سودمندی در بخش حقوق با کتاب «حقوق بین الملل اسلامی» در بخش حقوق و محمدحسین ایران نژاد در بخش جغرافیا با کتاب «اثر طبیعی ملی سرو ابرکوه» شایسته تقدیر شناخته شدند.
ناشر برگزیده این دوره نیز دکتر بابک صابری با انتشارات کودکان شناخته شد که از وی نیز تجلیل به عمل آمد.
به گزارش مهر، به دبیرخانه دومین دوره کتاب یزد ۴۳۰ اثر ارسال شد که این آثار توسط ۳۶ داور در ۱۲ بخش مورد بررسی قرار گرفتند.

در مراسم تجلیل از برگزیدگان دوره کتاب یزد، شهردار یزد، معاونان استاندار، امام جمعه موقت یزد، نماینده مردم اردکان در مجلس، یادگار شهید صدوقی و فیلسوف نامی کشور، دکتر داوری اردکانی نیز حضور داشتند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar