ایسنا/ سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند با انتقاد از بازی بازیکنانش گفت: به هیچ عنوان بازی مقاومت البرز درشأن گیتی پسند نبود و نکاتی که بین دو نیمه به بازیکنان گفته شد در زمین اجرا نشد.
رضا لک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فکر کنم آخر بازی استرس اجازه نداد که ما کار خودمان را انجام دهیم و واقعاً این بازی درشأن باشگاه گیتی پسند نبود که دلایل مختلفی دارد، بخشی از آن به خاطر فشار روی بازیکنان است. بخش دیگر آن به این دلیل است که تیم‌هایی که رو در روی ما قرار می‌گیرند بسیار با برنامه پا به میدان می‌گذارند و به نوعی ما در هر بازی محکوم به دفاع از اعتبار قهرمانی های گذشته خود هستیم و نیاز به تلاش بیشتری داریم.
وی ادامه داد: در نیمه دوم هیچ کار فنی که بین دو نیمه به بازیکنان گفتم در بازی اجرا نشد و به همین جهت فشار مضاعفی به تیم وارد شد. نیاز داریم از الان از لحاظ تاکتیکی و روانی خیلی زود به هماهنگی لازم برسیم و نیاز به زمان داریم. فکر می‌کنم هفته سوم یا چهارم بتوانیم گیتی پسند، با نشاطی را ببینیم به شرط اینکه تمرکز بیشتری داشته باشیم.
لک درباره تیم مقاومت البرز گفت: مقاومت خیلی خوب بازی کرد و به بازیکنانم گفته بودم که بازیکنانی که امسال برای سربازی به تیم مقاومت اضافه شدند همه بازیکنان خوب و با تجربه‌ای هستند و اینکه امسال هیچ بازی آسانی نداریم و به شدت نیاز داریم که با نشاط و تمرکز بیشتری بازی کنیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar