آخرین خبر/ بنچ مارک مشهور AnTuTu برترین گوشی های هوشمند ماه را از دیدگاه خود منتشر کرد. این بنچ مارک معتبر طی یک خبر ده گوشی هوشمند برتر درماه جاری را از نظر عملکرد های مختلف مورد بررسی قرار داد و نتایج آن را در قالب یک نمودار منتشر کرد.

همانطور که قابل پیش بینی بود بیشتر گوشی های هوشمند موجود در این لیست از پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ بهره می برند و بیشتر در طراحی و برخی مشخصات تکمیلی با یکدیگر متفاوت هستند و این تفاوت ها به صورت کلی بر روی نسخه سیستم عامل و رم های نرم افزاری و … است که تفاوت بسیاری در بنچ مارک ها ندارد.

اولین گوشی هوشمند در این لیست گوشی گیمینگ بلک شارک است و دومین موبایل در این لیست Vivo NEX S است که به تازگی رونمایی شده است و رتبه سوم به گوشی هوشمند پرطرفدار وان پلاس ۶ رسیده است این گوشی هوشمند را در میان سه مدل یاد شده پرطرفدار ترین موبایل است که با وجود اینکه برند وان پلاس تجربه بالایی در ساخت گوشی های موبایل ندارد اما در سال های اخیر توانسته است به سرعت خود را در مسیر پیشرفت قرار دهد و بتواند به جایگاه خوبی دسترسی پیدا کند.
رتبه بعدی در نمودار AnTuTu باز هم متعلق به شیائومی است و این برند چینی با پرچم دار خود توانسته است در چهارمین رتبه قرار گیرد. شیائومی ۸ MI در این رتبه بندی توانسته است بالاتر از برند های دیگر جهانی از جمله سامسونگ و هوآوی قرار گیرد و به نوعی این موضوع یک افتخار برای این برند چینی محسوب می شود. در رتبه بعدی یک گوشی کاملا ناشناخته قرار گرفت است که آن را می توان شاهکار یک برند ناشناخته دانست و Smartisan Nut R1 به گونه ایی جالب جایگاه خوبی را به دست آورده است.

شاید شناخته شده ترین گوشی هوشمند در این لیست سامسونگ گلکسی اس ۹ پلاس باشد که با طراحی بسیار زیبا یکی از پرفروش ترین گوشی های موبایل در بازار فعلی است. این گوشی بسیار قدرتمند نه تنها از دیدگاه پردازشی یکی از برترین گوشی های موبایل است و در این رتبه بندی در مقام چهارم قرار گرفته است در بخش دوربین نیز تنها هوآوی پی ۲۰ پرو با سه دوربین را بالاتر از خود می بیند.

شیائومی در این لیست بسیار موفق عمل کرده است و MI MIX 2S با اختلاف بسیار کمی نسبت به پرچم دار سامسونگ در رتبه بعدی قرار گرفته است. قدرت سخت افزاری این گوشی هوشمند بسیار جالب توجه است که از بسیاری گوشی های موبایل برند های مشهور قوی تر است. در رتبه های بعدی نیز به ترتیب گلکسی اس ۹ ، اکسپریا ایکس زد ۲ و نوبیا رد مجیک حضور دارند نکته جالب در این میان را می توان گوشی های هوشمندی دانست که در رتبه های پایین تر قرار دارند و از پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ بهره می برند.
اما نکته عجیب تر حضور نداشتن پردازنده کایرین ۹۷۰ هوآوی است که به نوعی با بهره گیری از هوش مصنوعی عملکرد بسیار خوبی را به جای گذاشته است و باید دید چرا در این لیست AnTuTu گوشی های هوشمند هوآوی جایی ندارند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar