تسنیم/ عضو شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: آسفالت کوچه‌ها و خیابان‌ها به ویژه در مناطق محروم شهر ارومیه باید سرلوحه برنامه‌های شهرداری باشد اما روند احداث پروژه‌های عمرانی شهرداری ارومیه تحت تاثیر شرایط بد اقتصادی است و به کندی پیش میرود.
حسین پناهی، اظهار داشت: با فرا رسیدن تابستان و مساعد شدن هوا برای انجام و اتمام پروژه‌های سطح شهر، شروع به انجام فعالیت‌های نیمه تمام یا جدید شده است که تا پایان یافتن فصل گرما این پروژه‌ها به اتمام می‌رسند.
وی افزود: در اکثر مناطق آسفالت رویه، کوچه‌ها و سطح خیابان‌ها در حال لکه‌گیری و مرمت هستند تا هیچ‌گونه عیب در آن‌ها دیده نشود و برای مردم دردسری ایجاد نگردد.
پناهی گفت: در دفترچه بودجه سالیانه که در نظر گرفته شده، منتظر بودجه برای آسفالت کوچه‌ها و خیابان ها نیستیم و این اقدامات از جمله کارهایی است که باید در اولویت قرار گیرد.
عضو شورای اسلامی شهر ارومیه خاطرنشان کرد: کل برنامه‌های مناطق و سازمان‌ها در راستای دفترچه لایحه عوارض و بودجه برنامه ریزی می‌شود و روند رشد توسعه یا خدماتی که انجام می‌گیرد بسته به تحقق درآمدهای شهرداری است و در تحقق درآمدها با مشکل مواجه هستیم و از ماه‌های قبل بدهی‌های حقوقی داریم که تحت شرایط خاص قرار گرفته‌اند.
وی تصریح کرد: با توجه به شروع فصل گرما و با شرایطی که حاکم است در فضای سبز سطح شهر مشکلی به وجود نیامده و تمام عوامل شهرداری سعی خود را می‌کنند که به بهترین نحو از فضای سبز شهر محافظت کنند تا این زیبایی شهر از بین نرود.
پناهی با اشاره به اهمیت پروژه‌های عمرانی سطح شهر تأکید کرد: پروژه‌های عمرانی اهمیت زیادی دارند ولی تحت تأثیر شرایط اقتصادی که بر کشور حاکم است قرار گرفته‌اند که بخش عمده اجرایی آن‌ها در حال انجام است ولی پروژه‌های خاص تعریف شده با کندی عمل مواجه هستند چرا که حقوق کارمندان اولویت بیشتری نسبت به این پروژه‌ها دارند که باید تحقق پیدا کنند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar