فارس/ رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان اردبیل گفت: وام‌های کم‌بهره روستایی برای متقاضیان طرح‌های سرمایه‌گذاری کشاورزی، گردشگری و صنعتی اعطاء می‌شود.
اکبر بهنام‌جو پیش از ظهر امروز در بیست و هفتمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان اردبیل که در سالن شیخ صفی استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: وام‌های کم‌بهره روستایی برای متقاضیان طرح‌های سرمایه‌گذاری کشاورزی، گردشگری و صنعتی اعطاء می‌شود.
وی عملکرد مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان در جهت حمایت و جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی مناسب دانست و گفت: این اقدامات در راستای ایجاد وحدت بین ادارات مرتبط و ارائه راهکارهای کارشناسی مناسب و سریع به جهت حمایت از سرمایه‌گذاران تاثیرگذار و مطلوب است.
استاندار اردبیل تصریح کرد: سرمایه‌گذاران می‌توانند با شرکت در جلسات این مرکز مسائل و مشکلات خود را مطرح کنند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن موافقت اصولی خود را جهت اخذ مجوز و تسهیلات دریافت کرده و اقدام به سرمایه‌گذاری کنند.
بهنام‌جو بیان کرد: هرچه قدر بتوانیم در حذف موانع و مشکلات پیش روی سرمایه‌گذاران بهتر عمل کنیم به همان اندازه در اشتغالزایی و رشد و توسعه استان موفق خواهیم بود.
هاشم مظفری، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل نیز در این جلسه افزود: جلسات مرکز خدمات سرمایه گذاری استان به صورت دوبار در هفته با حضور نمایندگان تام الاختیار دستگاه‌های اجرایی عضو مرکز و شخص سرمایه‌گذار دراین اداره کل برگزار می‌شود.
وی تاکید کرد: سرمایه‌گذاران می‌توانند با حضور در این مرکز و یا با مراجعه به سایت مرکز خدمات سرمایه‌گذاری به آدرس اینترنتی www.investinardabil.ir درخواست، پیشنهاد و یا شکایت خود را از دستگاه‌های اجرایی مختلف قید نمایند.
در این جلسه مشکلات 5 طرح سرمایه‌گذاری مورد بررسی قرار گرفت و در جهت حل موانع اجرای این طرح ها راهکارهای مناسب ارائه شد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar