فارس/ رئیس پلیس راه استان زنجان از وقوع دو فقره تصادف فوتی در زنجان خبر داد و گفت: این تصادفات دو فوتی و دو مصدوم داشته است.
علی اصغر شیرمحمدی از بالا بودن ترافیک در محورهای اصلی استان از جمله دو آزادراه زنجان-قزوین و زنجان-تبریز خبر داد و اظهار کرد: این ترافیک در محور زنجان- خرم‌دره هم بالا گزارش شده است.
وی با اشاره به وقوع دو فقره تصادف فوتی در سطح استان در روز پنج‌شنبه؛ تصریح کرد: این تصادفات دو فوتی و دو مصدوم داشته است.
رئیس پلیس راه استان زنجان در تشریح چگونگی وقوع تصادفات بین دو خودروی وانت پیکان و کامیون در محور زنجان- میانه گفت: انحراف به چپ وانت پیکان عامل وقوع تصادف این خودرو با کامیون گزارش شده است.
شیرمحمدی با بیان اینکه راننده خودروی وانت پیکان در تصادف ذکر شده جان خود را از دست داده است، افزود: دو سرنشین این خودرو هم مصدوم شده‌اند.
وی با بیان اینکه در یک فقره تصادف دیگر هم در محور زنجان- خرم‌دره یک خودرو بعد از برخورد با موتورسیکلت از محل متواری شده است، ادامه داد: در این تصادف راکب موتورسیکلت جان خود را از دست داده است.
رئیس پلیس راه استان زنجان با توصیه به رانندگان برای رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تاکید کرد: انحراف به چپ و خستگی و خواب آلودگی از عوامل اصلی وقوع تصادف در محورهای استان محسوب می‌شود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar