خبرگزاری صدا و سیما/ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ضمن برکناری رضا حیدری نوری از سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه ، در حکمی دکتر جواد نیکوکار را به سمت سرپرست این واحد منصوب کرد.
در حکم دکتر فرهاد رهبر آمده است: بنا به پیشنهاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه» منصوب می شوید.
امید است با رعایت تقوای الهی و بهره گیری شایسته از توانمندی های سرمایه های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه کنید.
فرهاد رهبر همچنین طی نامه ای جداگانه از زحمات و تلاش های دکتر رضا حیدری نوری سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه قدردانی کرد.
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی با اشاره به این تغییر نوشته است: فرهاد رهبر تاکید کرده بود که با هرگونه تملق و چابلوسی در دانشگاه برخورد می‌کند.
آن طور که رضا همدانچی نوشته است ، برکناری رئیس واحد دانشگاه ساوه با حاشیه های نشست خبری اخیر حیدری مرتبط است .
رئیس سابق واحد ساوه در سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی عکس های بزرگی از علی اکبر ولایتی و فرهاد رهبر پشت سر خود نصب کرده بود که با واکنش های منفی کاربران در فضای مجازی مواجه شد.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar