میزان/ استاندار خراسان شمالی گفت: با همه کم آبی و کم بارشی که امسال داشته‌ایم، برنامه‌ریزی‌مان طوری بوده که مشکلی تاکنون در مصرف آب در سطح استان خراسان شمالی نداشته‌ایم.
محمدرضا صالحی با اشاره به اتمام ذخیره سد بارزوی شیروان در استان خراسان شمالی بیان داشت: دولت در ۶ اسفند ۹۶ یک برنامه سازگاری با کم آبی را در دستور کار خود داشت.
وی ادامه داد: خوشبختانه در استان خراسان شمالی دو ماه جلوتر از آن تاریخ یعنی در دی‌ماه ۹۶ در شورای برنامه ریزی، برنامه سازگاری با کم آبی را مصوب کرده و براساس آن کار می‌کنیم تا کم بارشی و خشکسالی‌های اخیر در کشور باعث ایجاد مشکل در تامین آب برای مصارف مختلف در استان نشود.
استاندار خراسان شمالی با تاکید بر اینکه کم آبی پدیده‌ای است که اکثر استان‌های کشور با آن دست به گریبان هستند، افزود: همه مردم را به صرفه جویی در مصرف آب دعوت می‌کنیم. پدیده کم آبی در استان خراسان شمالی حادتر از سال‌های گذشته نیست.
صالحی در عین حال یادآور شد: با همه کم آبی و کم بارشی که امسال داشته‌ایم، برنامه ریزی‌مان طوری بوده که مشکلی تاکنون در مصرف آب در سطح استان نداشته ایم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar