فارس/کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان از پایداری وضعیت جوی استان تا پایان هفته جاری خبر داد و گفت: وزش باد و نوسان چند درجه‌ای دما از جمله پدیده‌های جوی استان برای این هفته پیش‌بینی شده است.
حسین سلطانی وضعیت جوی امروز استان را صاف تا قسمتی ابری اعلام و اظهار کرد: این پوشش ابر برای شهرستان طارم بیش از سایر نقاط خواهد بود.
وی افزود: وضعیت جوی استان زنجان از بعد از ظهر امروز با وزش باد همراه می‌شود، که بر اساس پیش‌بینی‌ها سرعت وزش باد به 40 کیلومتر بر ساعت هم می‌رسد.
کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان از پایداری جوی تا پایان هفته جاری خبر داد و تصریح کرد: هیچ بارشی برای این هفته پیش‌بینی نشده است.
سلطانی به کاهش یک تا سه درجه‌ای دمای استان زنجان طی چند روز اخیر اشاره کرد و گفت: این وضعیت دمایی تا روز چهارشنبه ادامه یافته و پس از آن دما مجددا افزایش می‌یابد.
وی نوسان دمایی پیش‌بینی شده برای شهرستان طارم را طی چند روز نخست هفته جاری بیش از سایر نقاط استان زنجان اعلام کرد.
کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان به نوسان 22 درجه‌ای دمای زنجان طی 24 ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: زنجان در این بازه زمانی دمایی دمایی بین 15 و 37 درجه بالای صفر را پشت سر گذاشته است.
سلطانی از ثبت دمای 41 درجه بالای صفر به عنوان بالاترین دما در سطح استان در ماهنشان طی روز گذشته خبر داد و گفت: خنک‌ترین دمای این بازه زمانی با 11 درجه بالای از خیرآباد گزارش شده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar