فارس/مدیرکل بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری گفت: طی سال گذشته در استان 496 خانوار آسیب‌دیده از بلایای طبیعی با استفاده از تسهیلات احداثی بازسازی موفق به مقاوم‌سازی واحد مسکونی خود شدند.
سهراب رئیسی با اشاره به اینکه طی سال گذشته در چهارمحال و بختیاری 496 خانوار آسیب‌دیده از بلایای طبیعی با استفاده از تسهیلات احداثی بازسازی موفق به مقاوم‌سازی واحد مسکونی خود شدند، گفت: از این تعداد 213 خانوار در شهرها و 278 خانوار در روستاها از این تسهیلات بهره‌مند شدند.
مدیرکل بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری افزود: همچنین در سال گذشته یک هزار و 309 خانوار آسیب‌دیده ناشی از بلایای طبیعی با استفاده از تسهیلات تعمیراتی بازسازی موفق به تعمیر آثار ناشی از بلایا در واحد مسکونی خود شدند.
وی اضافه کرد: جمعیت این خانوارها نیز بالغ‌ بر چهار هزار و 581 نفر است و از این تعداد 596 خانوار در شهرها و 713 خانوار در روستاها از این تسهیلات تعمیراتی حوادثی بهره‌مند شدند.
رئیسی با بیان اینکه تاکنون دو هزار و 807 فقره تسهیلات به ارزش 180 هزار و 200 میلیون ریال به استان تخصیص یافته است، ادامه داد: از این مقدار بالغ ‌بر یک هزار و 856 فقره معادل 66 درصد جذب شده است و مابقی معرفی‌شدگان در حال انجام مراحل بانکی جهت انعقاد قرارداد با بانک هستند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar