شبستان/طرح غنی سازی اوقات فراغت با عنوان «آسمانی ها» با حضور جمعی از فعالان کانون های مساجد، مدیران جوانان و نوجوانان در حسینیه اعظم شهرکرد به طور رسمی آغاز شد.
حجت الاسلام مراد یوسفی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری شب گذشته (16 تیر) در مراسم افتتاحیه اوقات فراغت طرح «آسمانی ها» که در حسینیه اعظم شهرکرد برگزار شد، گفت: طرح «آسمانی ها» هر ساله با محوریت کانون های فرهنگی هنری مساجد و با حضور گسترده کودکان، جوانان و نوجوانان برگزار می شود و هر ساله با رشد کمی و کیفی همراه است.
وی در ادامه افزود: غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان طرح مهم و یکی از ضرورت های جامعه به شمار می رود چراکه با جذب جوانان به برنامه های سالم می توان آن ها را در برابر هجمه های دشمن مصون نگاه داشت.
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه جوانان و نوجوانان استان در تمامی شهرها و روستاها از طرح آسمانی های بهره مند می شوند، تصریح کرد: این طرح در 419 مسجد استان با محوریت کانون های فرهنگی هنری استان آغاز شده است.
حجت الاسلام یوسفی افزود: از آنجا که 60 درصد کانون های مساجد استان در روستاها واقع شده، اجرای این طرح فرصت خوبی را برای بهره مندی جوانان روستایی از برنامه های فرهنگی و هنری فراهم کرده است.
وی بابیان اینکه در هریک از کانون های استان سه تا شش کلاس برگزار می شود، گفت: بر همین اساس بیش از یک هزار کلاس با حضور بیش از هزار مربی مجرب و توانمند در کانون های استان برگزار می شود.
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: شرکت در طرح آسمانی ها رایگان است و تنها در برخی از رشته ها شهریه ناچیزی از شرکت کنندگان دریافت می شود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar