فارس/ معاون استاندار آذربایجان‌شرقی از نیمه تمام ماندن 50 طرح عمرانی در مراغه خبر داد.
حمید شکری صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان مراغه اظهار داشت:50 طرح عمرانی نیمه‌تمام در مراغه نیازمند تخصیص اعتبار است.
معاون استاندار آذربایجان شرقی، از مسوولان دستگاه‌های اجرای خواست پیگیر تخصیص اعتبار برای طرح‌های نیمه‌تمام از استان باشند.
شکری افزود: بزرگ‌ترین طرح نیمه تمام شهرستان با بیش از 20 سال عمر استادیوم 5 هزار نفر این این شهر که با بیشتر از 90 درصد پیشرفت امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
وی در ادامه با تاکید بر تلاش مدیران بر حمایت از کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی گفت: حمایت از تولید داخلی در راستای اشتغال برای همه دستگاه‌های اجرایی بویژه بانک‌ها لازم و ضروری است.
معاون استاندار آذربایجان‌شرقی از رئیس دادگستری، دادستانی و مسوولان ثبت اسناد و املاک خواست بدون هماهنگی با ستاد تسهیل شهرستان کارخانه‌ای به خاطر بدهی بانکی تعطیل نکنند.
هشدار فرماندار ویژه مراغه به حضور به موقع مدیران در اداره‌ها
حمید شکری گفت: در بازدیدهایی که از اداره‌ها داشته است برخی مدیران ساعت هشت و نیم به بعد در محل کار خود حاضر می‌شوند.
وی افزود: در این بازدیدها مشاهد می‌شود که در برخی موارد حتی معاون و برخی کارکنان در محل کار خود حاضر نیستند.
شکری خواستار جمع آوری بساط صبحانه در اداره‌ها شد و افزود: کارکنان دولت بجای خوردن صبحانه در اداره به امور مردم رسیدگی و به آنها خدمت کنند.
وی گفت: در زمان حاضر که مردم از مشکلات اقتصادی در رنج و عذاب هستند مسوولان باید شبانه روز خود را صرف امور مردم کنند.
نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: هدف تبلیغات رسانه‌ای دشمن از وضعیت اقتصادی کشور ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران است.
علی جلیلی با بیان اینکه تلاش مجلس و دولت هموار کردن مشکلات است افزود: ایستادگی مردم همراه با قناعت موجب پیروزی آنها در جنگ اقتصادی با آمریکا خواهد شد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar