ایسنا/ استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ملاک توزیع اعتبارات نفت در استان قانون است .
علی محمد احمدی در نشست شورای برنامه ریزی استان با اشاره به نحوه توزیع اعتبارات نفت در استان افزود: آنچه که برای ما مرجع است، قانون بودجه سال ۹۷ بوده که توسط مجلس به دولت و توسط دولت به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ابلاغ شده است .
وی با اشاره به نامه موجود در این حوزه و تاکید این ابلاغیه به توزیع اعتبارات بر اساس حوزه استانی، اظهارکرد: این مورد زمانی قابل اجراست که توسط رئیس سازمان مدیریت کشور به استان ابلاغ شود .
‌استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در صورت ابلاغ این موارد، بر اساس ابلاغیه عمل خواهد شد و اگر چنین ابلاغی انجام نگرفت بر اساس قانون ابلاغی بودجه ۹۷ توزیع اعتبارات را عملیاتی خواهیم کرد .
احمدی تصریح کرد: در همین راستا زمانی برای بررسی و رایزنی پیرامون نحوه توزیع اعتبارات نفت در نظر گرفته خواهد شد و نتیجه نهایی در کمترین زمان برای جلوگیری از کند شدن فعالیت کمیته های برنامه ریزی شهرستان ها و تسریع در مبادله موافقت نامه ها اعلام می شود .
وی نقش شاخص ها در توزیع اعتبارات مناطق را محسوس دانست و بیان کرد: جمعیت مناطق از عمده دلایل توزیع اعتبارات است و توزیع اعتبارات با در نظر گرفتن شاخص ها انجام می شود .
‌استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حضور، هماهنگی و تعامل با نمایندگان مجلس در شوراهای برنامه ریزی شهرستان ها، عنوان کرد: آنچه که "مر" قانون است در این بخش اجرایی خواهد شد و باید به آن توجه شود .
احمدی با تاکید بر همدلی نمایندگان استان، اضافه کرد: ‌همه نمایندگان استان را دلسوز نظام می دانیم و باید با دلسوزی و تلاش بیشتری برای توسعه استان حرکت کنیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar