ایسنا/ بخشدار مرکزی کهگیلویه از گازرسانی به تمام روستاهای بخش مرکزی خبر داد .
شرمت‌الله حسینی‌پرور در مراسم بزرگداشت روز دهیار در دهدشت ضمن گرامیداشت این روز از فعالیت همه دهیاران تقدیر و تشکر به عمل آورد .
بخشدار مرکزی کهگیلویه جمعیت روستایی بخش مرکزی این شهرستان را 26هزار نفر عنوان و بیان کرد: حدود 64 دهیار با 76 شورای اسلامی به این روستاها ارایه خدمات می‌دهند .
وی خواستار توجه مسوولان نسبت به اعتبارات و اجرای طرح‌ها در این روستاها شد .
حسینی‌پرور در ادامه به تشریح گوشه‌ای از عملکرد ادارات در این روستاها پرداخت و اظهار داشت: به همت بنیاد مسکن تسطیح و زیرسازی معابر روستایی 55 روستا، آسفالت معابر روستایی 21 روستا، سنگ فرش 7500 متر، کانال هدایت سیلاب 5هزار متر و حدود 32 هزار متر جدول گذاری انجام شده است .
بخشدار مرکزی کهگیلویه احداث چندین گاوداری و مرغداری با مجموع اشتغال‌زایی 46 نفر را از عملکرد اداره جهادکشاورزی در روستاهای بخش مرکزی عنوان کرد .
وی اصلاح شبکه دخلی برق روستاهای آدرکان؛ عمارت و دارگنده را از عملکرد شرکت توزیع برق شهرستان عنوان کرد .
حسینی‌پرور احداث مخزن 500 متر مکعبی در روستای چنگلوا و انتقال آب روستاهای حومه غربی شرقی به طول 37 کیلومتر را از عملکرد آب و فاضلاب روستایی عنوان کرد .
وی اجرای طرح بادکاری به میزان 500 هکتار حومه غربی؛ جنگلکاری در حوزه روستاهای نهضت آباد و کوهبرد به میزان 100 هکتار و اجرای پورژه سنگ ملاتی را از عملکرد اداره منابع طبیعی برشمرد .
بخشدار مرکزی کهگیلویه گازرسانی به تمام روستاهای دهستان‌های دهدشت غربی و شرقی را از عملکرد شرکت گاز عنوان کرد .
حسینی پرور با بیان اینکه دهیاران سربازان خط مقدم فعالیت در روستاها هستند عنوان کرد: دهیاران فراتر از وظایف خود پیگیر مشکلات روستاها هستند و همین پیگیری‌ها باعث شده بیشتر دهیاران بدهکار پیمانکار شوند و به قوه قضاییه کشیده شوند انتظار دارین مسوولان نهایت هماری خود را در این زمینه داشته باشند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar