آخرین خبر/ سه جوان 19 ساله در دو روز گذشته در دریای مازندران غرق شدند.
سرهنگ علیرضا باقری، معاون اجتماعی پلیس استان مازندران در تشریح این خبر، گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر غرق شدن دو نفر در محدوده پلاژ شهرداری شهرستان نور بلافاصله ماموران کلانتری 11 شهرستان نور به محل حادثه اعزام شدند.
معاون اجتماعی پلیس استان مازندران، افزود: در این حادثه دو جوان 19 ساله به نام های "محسن- ی" و " محمدرضا- ح " اهل استان کرمان که به همراه دو نفر از دوستانشان برای شنا به دریا رفته بودند، به دلیل آشنا نبودن به فنون شنا و شنا در خارج از محدوده طرح سالم سازی دریا غرق شدند.
باقری با اشاره به اینکه با حضور عوامل امدادی جسد نامبردگان به سردخانه منتقل شد، تصریح کرد: در پی کسب خبری دیگری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی برغرق شدن فردی در دریای بابلسر محدوده "بهمنیر" ، ماموران انتظامی این شهرستان سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.
وی،خاطر نشان کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، فردی به نام "سید مهدی – الف" 19 ساله که برای شنا به منطقه ممنوعه رفته بود به علت عدم آشنایی به فنون شنا غرق شده که با حضور گروه امداد و نجات جسد وی نیز به سردخانه منتقل شد.
معاون اجتماعی پلیس استان مازندران در خاتمه با هشدار به شهروندان و مسافرانی که برای شنا به دریا مراجعه می کنند از آنان خواست: در زمان تعیین شده ازطرح دریا و در مناطقی که ناجیان غریق در آنجا حضور دارند برای شنا استفاده کنند و با شنا کردن در مناطق ممنوعه و ساعات ممنوعه لذت مسافرت را برای خود و اعضای خانواده خود تلخ نکنند .همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar