آخرین خبر/ مسئولان باشگاه نساجی در نظر دارند تا ۳ بازیکن خارجی را در تمرینات این تیم تست فنی کرده تا در صورت قبولی با آنها قرارداد ببندند.
مدیران باشگاه نساجی مازندران در تدارک جذب چند بازیکن خارجی هستند و در همین راستا مقدمات حضور ۳ بازیکن را در تمرینات این تیم فراهم کرده اند. یک بازیکن آفریقایی چند روزی است که در تمرینات نساجی حضور دارد و قرار است ۲ بازیکن دیگر بعد از حل مشکل روادید راهی تهران شده تا در تمرینات سرخپوشان قائمشهر حضور پیدا کنند.
از سوی دیگر مدیرعامل باشگاه نساجی طی روزهای اخیر باز هم با سروش رفیعی برای حضور در این تیم حداقل برای یک نیم فصل صحبت کرده و قرار است این بازیکن از طریق مدیر برنامه هایش به مسئولان نساجی خبر بدهد.
خبر دیگر از سرخپوشان قائشمهر گفت و گوی نکونام با مسعود شجاعی برای پیوستن به نساجی است. سرمربی نساجی پیشنهاد حضور در این تیم را کاپیتان تیم ملی ارائه کرده و این بازیکن هم اعلام کرده در صورت عدم دریافت پیشنهاد از خارج از ایران با مسئولان این باشگاه مذاکره خواهد کرد.
تمرینات تیم فوتبال نساجی مازندران این روزها در ورزشگاه کارگران تهران برگزار می شود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar