مهر/ استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اقدامات خیرخواهانه گروه پزشکی مرهم در مناطق محروم این استان گفت:حضور این تیم نشان دهنده اوج همدلی و انسانیت در جامعه اسلامی بود.

سید محمد مهدی مروج الشریعه عصر شنبه در مراسم تقدیر از گروه خیر خواهانه تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی مرهم با اشاره به فعالیت های این تیم در کشور بیان کرد: این گروه درسی برای همدلی و انسانیت است.

وی با بیان اینکه بدون شک این تیم هدفی جز ارزش آفرینی الهی و خدمت به مردم ندارند، افزود: حضور تیم جراحی پلاستیک و ترمیم در مناطق مختلف بر فرهنگ مردم هم تاثیر می گذارد.

وی احیای سنت پسندیده خدمت به هم نوع را از نتایج مطلوب حضور این تیم در مناطق محروم دانست و گفت: این افراد به مردم می آموزند که راه خیر و دست گیری از انسان ها هنوز ادامه دارد.

استاندار خراسان جنوبی با بیان نشر امر خیر کاری بسیار ارزشمند است، گفت: تیم مرهم، سرمایه های جامعه بوده که باید به خوبی حفظ و پاسداری شوند.

وی اظهار کرد: گاهی پرده های غبار آلودی از رفتار و اذهان برخی از افراد بر جامعه حاکم می شود که عملکرد این سرمایه ها را پایین می آورد.

مروج الشریعه خطاب به تیم جراحی پلاستیک و ترمیم در مناطق محروم بیان کرد: خدمت به مردم مولفه های ارزشمندی است که شما ایجاد می کنید و بقیه ادامه می دهند.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه این فعالیت ها آثار مطلوبی در جامعه به دنبال دارد، افزود: امید است این حرکت ها پایدار بماند تا خدمتی ارزنده در جامعه نهادینه شود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar