آخرین خبر/ تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان پس از ۲۲ سال قهرمان جهان شد و آنهم برای نخستین بار در خارج از خانه ولی وزارت ورزش و جوانان که علنا با رسول خادم دچار مشکل شده، حتی از نوشتن خبر تبریک بابت این قهرمانی خودداری کرده که به شدت جامعه ورزش را آزرده است.
قهرمانان جهان که در میان آنان ۷ کشتی گیر مازندرانی هم بودند در سکوت و بدون استقبال مقامات ورزشی به کشور بازگشتند. این بی مهری چنان به قهرمان جهان و المپیک فشار آورده که مجبور شده پستی انتقادی خطاب به وزیر ورزش و جوانان منتشر کند.
در این پست که در صفحه مجازی حسن یزدانی منتشر شده آمده است:
خدا را شکر مردمانی داریم بی نهایت قدرشناس و با محبت که حتی باید جان را فدای لطف و محبت خالصانه شان کرد و با تمام وجودم ادای احترام میکنم به مردم وطنم که همواره حمایتهای بی دریغشان شامل حال افتخار آفرینان ورزش ملی ایران بوده و هست.
عهد کرده کردم تنها به افتخار آفرینی برای ملت و مملکت عزیزم فکر کنم اما چه کنم که شاهد بی سابقه ترین و شدیدترین کم لطفی ها از جانب افرادی هستم که باید همانند پدری مهربان نگاهی برابر به تمامی فرزندان خود داشته باشند اما ندارند؟
چگونه میتوانم ناعدالتی در قبال قهرمانان و مسئولان دلسوز کشتی را ببینم اما سکوت کنم؟!
چگونه می توانم اوج تنهایی پهلوان و قهرمان محبوب سرزمینم(دکتر رسول خادم) که به حق مایه ی فخر و مباهات کشتی و تمام ورزش ایران میباشد را ببینم اما سکوت کنم؟
مردیکه یک تنه تمام بار کشتی را به دوش کشیده و شاهدیم آنانیکه باید درکنارش باشند در مقابلش ایستاده اند!
آقای وزیر، به کجا چنین شتابان؟ عدالت و انصاف در کدامین اتاق وزارت ورزش محبوس مانده است؟ کشتی و قهرمانان و مدیرانش چه کرده اند جز افتخار آفرینی که اینگونه درقبالش جفا صورت میگیرد و چشمها بر روی افتخارات بزرگشان بسته شده؟ چرا نگاهی نابرابر و ناعادلانه نسبت به ورزش ملی این سرزمین و افتخار آفرینانش وجود دارد؟ آقای وزیر کشتی یار میخواهد نه سربار؟ کدام منطقی می پذیرد در آستانه بازیهای آسیایی و رقابتهای جهانی اینهمه فشار روحی وروانی از سوی آنانیکه باید یاریگر قهرمانان ورزش ملی ایران باشند بر ملی پوشان کشتی وارد شود؟ کدام منطقی می پذیرد درآستانه بازیهای آسیایی و قهرمانی جهان بودجه کشتی به شکل چشمگیری تنزل یابد؟
چگونه برای کشتی و قهرمانانش پول نیست اما برای برخی رشته ها حتی پاداش چندصد هزار دلاریشان در روز تعطیل تهیه و پرداخت می شود؟
چه می کنید با ورزش ملی و همیشه پرافتخار این سرزمین. چرا مدیران دلسوز و موفق کشتی کشور را تنها گذاشته اید؟ چرا پاداش قهرمانان افتخار آفرین کشتی نباید به شکل کامل پرداخت شود؟
چرا در زمانیکه باید یاریگر کشتی و مدیران و قهرمانانش در روزهای سخت باشید سکوت کرده اید؟ آیا حمایت از کشتی تنها حضور در سالنهای مسابقات و عکس یادگاری پای سکوها و درکنار قهرمانانش میباشد؟
آقای وزیر.... ما زیاران چشم یاری داشتیم، خود غلط بود آنچه می پنداشتیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar