آخرین خبر/ فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف 173 کیلوگرم تریاک و 66 کیلوگرم حشیش در عملیات مشترک مأموران انتظامی استان و مرزبانی خراسان جنوبی خبر داد.
سردار مجید شجاع، امروز(۱۷ تیر)، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با تلاش بی وقفه مرزبانان استان و همراهی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی، اطلاعاتی دریافت شد که قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارند با دو دستگاه خودرو، محموله‌ای از مواد مخدر را از شهرستان نهبندان به شهرهای مرکزی استان منتقل کنند که دستگیری سوداگران در دستور کار مأموران قرار گرفت.
وی بیان کرد: مأموران در رابطه با این موضوع یک دستگاه خودروی پژو پارس را در حوالی یکی از روستاهای شهرستان نهبندان شناسایی کردند که با تشکیل تیم‌های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر خودرو با انجام عملیات پلیسی متوقف و در بازرسی از آن 105 کیلوگرم تریاک کشف و یک متهم دستگیر شد.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی ادامه داد: با توقیف خودروی پژو پارس در ادامه عملیات با دستور مقام قضایی از یک باب منزل مسکونی نیز در شهرستان نهبندان بازرسی صورت گرفت که در بازرسی از این محل 68 کیلوگرم تریاک و 66 کیلوگرم حشیش کشف شد.
شجاع تصریح کرد:‌ در مجموع این عملیات 173 کیلوگرم تریاک و 66 کیلوگرم حشیش کشف، دو دستگاه خودرو توقیف و سه متهم دستگیر و روانه زندان شدند.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar