آخرین خبر/ بعد از دو فصل درخشش با پیراهن السد در لیگ ستارگان ستاره ایرانی جدایی اش از باشگاه قطری قطعی به نظر می رسد.
مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی پوش ایرانی بعد از دو فصل بازی برای السد حالا در آستانه خروج از لیگ ستارگان و حضور در باشگاهی اروپایی قرار گرفته است تا جایی که رسانه های ترکیه ای امروز از احتمال بالای امضای قرارداد این بازیکن با ترابوزان اسپور خبر دادند.
مدافع ملی پوش ایرانی بعد از درخششی که در جام جهانی 2018 با تیم ملی داشت مورد توجه چند باشگاه قرار گرفت تا جایی که مالکان باشگاه السد با ناامیدی از روند تمدید قرارداد این بازیکن بلافاصله باب مذاکره با ملی پوش کره ای را باز و با این بازیکن به عنوان سهمیه آسیایی قرارداد دوساله امضا کردند تا به این ترتیب جدایی پورعلی گنجی از باشگاه قطری قطعی به نظر برسد.
پورعلی گنجی که در حال گذراندن تعطیلات و استراحت تابستانی است به احتمال فراوان تا یکی دو هفته آینده مقصد جدید خود را که یکی از باشگاه های ترکیه ای یا هلندی خواهد بود، مشخص خواهد کرد تا دوران جدیدی در فوتبال حرفه ای این مدافع خوش آتیه و جوان رقم بخورد. پورعلی گنجی بعد از درخشش در نفت تهران سابقه بازی در لیگ چین برای تیانجین تدا و لیگ ستارگان قطر با پیراهن السد را در کارنامه خود دارد و حالا در صدد ماجراجویی جدیدی در باشگاه های اروپایی است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar