ورزش 3/ پرونده استقلال در فصل نقل و انتقالات با ماندن دو بازیکن این تیم بسته می شود.
استقلال در همان روزهای ابتدایی فصل نقل و انتقالات موفق شد بازیکنان زیادی را جذب کند و نقاط ضعیف خود را پوشش بدهد، همچنین مدیران باشگاه استقلال در روزهای گذشته موفق شده اند قرارداد وریا غفوری و فرشید باقری را تمدید کنند و با توجه به اینکه امروز مالیات تیام و جپاروف پرداخت شد مانع تمدید قرارداد آنها هم برداشته شد و با این شرایط آنها به احتمال فراوان در اردوی ترکیه به تمرین این تیم اضافه می شوند.
با این شرایط استقلال فقط 2 هدف دیگر در فصل نقل و انتقالات دارد و آن هم ماندن مجید حسینی و البته تمدید قرارداد امید ابراهیمی است.
در این بین گفته می شود امید ابراهیمی در صورت تامین شدن خواسته های مالی اش قرارداد خود را تمدید می کند اما مدیران استقلال در تلاش هستند مجید حسینی را مجاب کنند که تا پایان قراردادش در این تیم بماند و بعد با شرایط بهتر و با تیم بزرگتری در خارج از ایران قرارداد امضا کند.
مدیران استقلال در صورتی که بتوانند امید ابراهیمی و مجید حسینی را در استقلال ماندنی کنند تقریبا تمام خواسته های شفر را برآورده کرده اند و این تیم با نفرات کامل پای به لیگ هجدهم خواهد گذاشت.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar