ایرنا/ ساختمان دادسرای عمومی و انقلاب شیروان با حضور رئیس کل دادگستری خراسان شمالی، دادستان انقلاب بجنورد و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی امروز یکشنبه افتتاح شد.
رئیس دادگستری شیروان در آیین افتتاح این ساختمان گفت: برای ساختمان دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان با زیربنای یکهزار و 800 مترمربع 35 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
رضا امامی راد با بیان اینکه با مشکل فضای اداری مواجه بودیم افزود: هم اکنون با بهره برداری از این ساختمان مشکل تامین فضای مورد نیاز برطرف شده است.
امام جمعه موقت شیروان هم در این آیین گفت: در سال های گذشته ورودی پرونده های دادگستری بیشتر مواد مخدر بود اما هم اکنون مسائل خانوادگی است، دشمن در بحث خانواده و فروپاشی آن سرمایه گذاری می کند.
حجت الاسلام محمود عزیزی اظهار داشت: هم اکنون عفاف و حجاب یک مسئله سیاسی و امنیتی شده است که فضای مجازی و رسانه های خارجی علیه این موضوع کار می کنند و این خود یک معضل و آسیب فرهنگی است که باید با دید بیشتر به آن نگاه کرد.
وی اظهار داشت: اگر خانواده آسیب ببیند در آینده جامعه خوبی نخواهیم داشت و فرزندان خوبی تربیت نخواهیم کرد.
شهرستان شیروان با 157 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar