فارس/ سلام امینی ظهر امروز در جریان بازدید از چند طرح عمرانی در شهرستان ملکشاهی اظهار داشت: شتاب در اجرای طرح‌های عمرانی در شهرستان ملکشاهی ضرورت دارد.
نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، سیروان، چرداول و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تامین آب به شهرستان ملکشاهی از جمله طرح‌های مهمی است که به عنوان یکی از مطالبات به حق مردم پیگیری می‌شود.
وی ادامه داد: تنها شهرستانی که مشکل آب آشامیدنی دارد تنها شهرستان ملکشاهی بوده که باید رفع این معضل در دستور کار مسؤولان امر قرار گیرد.
نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، سیروان، چرداول و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه آبرسانی به ملکشاهی طی پنج سال گذشته شروع شده است.
امینی تصریح کرد: مجموعه بیش از 28 میلیارد تومان اعتبار برای این طرح در نظر گرفته شده تا در اسرع وقت به اتمام برسد و مردم از این مزیت بهره‌مند شوند.
نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، سیروان، چرداول و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملکشاهی از نبود آب شرب در رنج است گفت: امیدوارم با افزایش اعتبارات روند اجرای این طرح شتاب گیرد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar