برنا/ فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف مقدار 2 کیلو و 950 گرم هروئین درشهرستان چرداول خبر داد.
سردار "نورعلی یاری "در گفت و گو با خبرنگار ان با اعلام این خبر گفت : در پی وصول خبری مبنی بر اینکه یک باند از توزیع کنندگان مواد مخدر ،مقادیری مواد مخدر را وارد شهرستان چرداول کرده و قصد توزیع آن را دارند، مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
او افزود: ماموران انتظامی شهرستان چرداول با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و اکیپی از سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از اطمینان از صحت خبر ، تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.
اوگفت :پلیس پس از بررسی و تحقیقات لازم باند مورد نظر را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی طی یک عملیات موفق پلیسی وارد مخفیگاه آنان شده و مقدار 2 کیلو و 950 گرم مواد مخدر از نوع هروئین از آنان کشف شد.
سردار یاری افزود : این باند متشکل از 4 مرد و یک زن بودند، دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شدند.
فرمانده انتظامی استان در پایان اضافه کرد: در همین راستا یک دستگاه خودرو پژو 206که متهمان در امر توزیع مواد مخدر از آن استفاده می کردند، توقیف و به پارکینگ منتقل شد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar