آخرین خبر/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع) کاروان غم در اراک به حرکت در می‌آمد.
حجت‌الاسلام صفر قربان‌پور، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛گفت: همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع)، کاروان غم در اراک به حرکت در می‌آمد.
قربان‌پور اظهار کرد: هیئت‌های مذهبی اراک و اقشار مختلف مردم روز دوشنبه رأس ساعت ۱۰ صبح با تجمع در میدان شهدا، حرکت خود را در قالب کاروان غم به سمت مصلی بیت‌المقدس اراک آغاز می‌کنند.
وی گفت: سخنرانی آیت الله دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان، زنجیرزنی، عزاداری، مداحی و اقامه نماز از برنامه‌های هیئت‌های مذهبی اراک به مناسبت شهادت ششمین امام شیعیان است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به اینکه مراسم شب شهادت امام جعفر صادق (ع) در دفتر آیت‌الله اراکی در اراک برگزار می شود، بیان کرد: این مراسم در سطح مساجد استان نیز برگزار خواهد شد.
قربان‌پور خاطرنشان کرد: اعزام مُبلغ به مساجد، نصب بنر و پلاکارد، برپایی ایستگاه‌های صلواتی و برگزاری جلسات هماهنگی از مهمترین برنامه‌هایی است که به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) در دستور کار این اداره قرار گرفته است.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar