فارس/ ابراهیم طاهری اظهار کرد: متأسفانه از روز گذشته به سبب سوختن پمپ آب شرب روستای گنبد کبود از توابع بخش زرین دشت نهاوند آب این روستا قطع‌ شده است.
وی با اشاره به تهیه پمپ و انتقال به محل جهت تعویض آن، گفت: متأسفانه به سبب آبیاری زمین کشاورزی اطراف پمپ آب شرایط برای استقرار جرثقیل جهت تعویض و وارد مدار شدن پمپ جدید وجود ندارد چراکه امروز برای ساعتی جرثقیل در گل گرفتار شد و به‌ وسیله تراکتور خارج شد.
رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی نهاوند با اشاره به اینکه آب این روستا به سبب وجود چاه قدیمی و چشمه طبیعی موجود قطع مطلق نیست و در ساعتی از شبانه‌روز آب خواهند داشت، گفت: عملیات وارد مدار شدن پمپ جدید به‌محض خشک شدن زمین و امکان استقرار جرثقیل از سر گرفته می‌شود.
وی ادامه داد: از مردم می‌خواهیم با توجه به شرایط حداقل طی فردا یا پس‌فردا شرایط موجود را تحمل کنند چراکه گل بودن زمین‌های اطراف چاه با توجه به خروج آب‌های حاصل از آبیاری زمین‌های کشاورزی اطراف چاه این مهم را به طول انجامیده است.
طاهری افزود: اداره آب و فاضلاب روستایی در خصوص تأمین پمپ و ملزومات موردنیاز در سریع‌ترین زمان عمل می‌کند.
صبح امروز بخشدار بخش زرین دشت، رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی و دهیار روستای گنبدکبود جهت بررسی مشکل قطعی آب این روستا در محل حاضر شدند.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar