ایرنا/محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه به هیچ وجه نگفته‌ام در ستاد نیروهای مسلح تخلف صورت گرفته، گفت: صحبت هایم در فضای مجازی و برخی رسانه‌‌ها تحریف شد.
هاشمی روز یکشنبه در حاشیه هفتاد و چهارمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به مصاحبه اخیرش درخصوص تصرف صورت گرفته در زمان شهرداری سابق توسط قائم مقام محمدباقر قالیباف اظهارداشت: متاسفانه بعضا در فضای مجازی صحبت‌ها تحریف و حرف‌های دیگری مطرح می‌شود.
وی گفت: پاسخم به سوال در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها به گونه دیگری بیان و باعث سوءتفاهم شد که انگار بنده عنوان کرده ام در ستاد نیروهای مسلح تخلف صورت گرفته است.
رئیس شورای شهر تهران گفت: اعلام کرده‌ام در زمان شهرداری سابق توافقی با بنیاد تعاون سپاه شده و طلبی به دنبال آن وجود دارد که هم اینک شهرداری خود مدعی این طلب است.
وی افزود: اعلام کردم بهتر است هرچه زودتر بنیاد تعاون بدهی‌های خود را بپردازد تا بتوانیم پروژه‌های عمرانی را به اتمام برسانیم.
هاشمی همچنین در پاسخ به این پرسش که «مهدی چمران» رئیس سابق شورای شهر تهران اعلام کرده اطلاعی از دستگیری قائم مقام قالیباف ندارد، نظر رشما چیست، گفت: در این زمینه بهتر است از وی سوال شود.
وی همچنین با اشاره به حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در نشست امروز شورای شهر تهران ادامه داد: شورای پنجم مباحث فرهنگی و اجتماعی و مشکلات شهر را بررسی می‌کند و در این زمینه تلاش دارد از ظرفیت سازمان‌های اجتماعی و گروه‌های فعال نیز بهره گیرد که کمیته امداد یکی از این سازمان هاست.
هاشمی افزود: با تعاملی که رئیس کمیته امداد امام دارد می‌توانیم اقدامات موثری در رفع آسیب‌های اجتماعی شهر تهران برداریم.
رئیس شورای شهر تهران در ادامه این گفت وگو با پرسش یکی از خبرنگاران درباره استفاده همزمان چهار کولر گازی در صحن شورا با توجه به کمبود آب در شهر تهران مواجه شد که چنین پاسخ داد: این کولرها برای رعایت حال خبرنگاران نصب شده درحالی که بنده گرما را بیشتر از سرما دوست دارم.
وی همچنین درخصوص فرآیند صرفه جویی در شورا گفت: از 17 هزار و 500 میلیارد تومان بودجه مصوب شهرداری 44 میلیارد تومان به شورا اختصاص دارد که از این رقم نیز 95 درصد مربوط به حقوق پرسنل است.
به گزارش ایرنا بررسی لوایح شهرداری تهران در خصوص ' اصلاحیه مصوبه تعیین بهای خدمات قابل عرضه در سازمان بهشت زهرا (س)' و دستورالعمل 'نحوه اعمال تخفیف و تقسیط هزینه های قابل عرضه در این نهاد ازجمله دستورجلسه های امروز شورا اعلام شده بود.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar