دفاع پرس/ سردار «عزیزاله ملکی» فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت: ماموران انتظامی هرمزگان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با پیگیری‌های شبانه روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان در نیمه اول تیرماه موفق شدند، 20 دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل مواد مخدر را شناسایی و توقیف و 125 تن از سوداگران مرگ را دستگیر کنند.
وی با اشاره به اینکه در این مدت 4 تن انواع موادمخدر در استان کشف شده است، افزود: این مقدار مواد کشف شده شامل 3 تن و 907 کیلو تریاک، 90 کیلو حشیش، یک کیلو هروئین و 2 کیلو سایر مواد است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته این کشفیات 139 درصد افزایش داشته است.
این مقام انتظامی استان هرمزگان تعداد دستگیری معتادان کارتن خواب را هزار و 284 نفر عنوان و تصریح کرد: در مدت یاد شده 2 باند قاچاق مواد مخدر شناسایی و منهدم شده است.
فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و گفت: نیروهای پلیس با به‌کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کنند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرایم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.